Velox-logoVelox statybinė sistema
Pasirinkite jus dominančią kategoriją

Statybos procesas

 Velox statybos etapai 1 1. Ant pamatų hidroizoliacijos prasideda pirmojo VELOX klojinio žiedo montavimas, nuo vieno iš išorinės sienos kampo. Ir taip tęsiasi toliau, pagal pastato perimetrą.
Velox statybos etapai 2 2. Montuojant pirmąjį VELOX plokščių žiedą, ant pamatų montuojamos vertikali sienų armatūra. Taip pat klojinyje gali būti sumontuoti inžineriniai pastato tinklai.
Velox statybos etapai 3 3. Tuo pačiu metu montuojamos pastato išorinės ir vidinės nešančios sienos, taip pat formuojamos langų ir durų angos (angokraščiai iš VELOX WSD 35 arba WS 50 plokščių).
Velox statybos etapai 4 4. Antras ir sekantys klojinio žiedai montuojami su perrišimais sienos kampuose ir plokštumose. Langų ir durų sąramos formuojamos iš VELOX plokščių, kurios yra armuojamos. Išorinės klojinio apšiltinimo plokštės iškeliamos iki antrojo aukšto grindų, o vidinės – iki pirmojo aukšto lubų lygio. Tokiu būdu užtikrinama nepertraukiama pastovi sienos šiluminė izoliacija.
Velox statybos etapai 5 5. Ant laikinų atramų ir balkių iš lentų dedami VELOX perdangos blokai arba VELOX WSL 25 plokštės.
Velox statybos etapai 6 6. VELOX perdangos blokai armuojami pagal projektą.
Velox statybos etapai 7 7. Perdangos betonuojamos ir po technologinės pertraukos, tęsiamas antrojo aukšto sienų montavimas.
Velox statybos etapai 8 8. Pastato sienos yra baigtos, ir tuomet galima pradėti stogo montavimo darbus. Dėl kokybiškos ir ilgalaikės pastato sienų apdailos reikalinga, kad klojinio betoninis branduolys pilnai išdžiūtų (mažiausiai 28 paros).
Velox statybos etapai 9 9. Tikslios geometrinės pastato sienos palengvina stogo montavimą.
Velox statybos etapai 9a 10. Šiltas, patvarus ir ilgaamžis VELOX namas pastatytas, galima švęsti įkurtuves.