Velox-logoVelox statybinė sistema
Pasirinkite jus dominančią kategoriją

PHI tilePH certificate

2012 m. balandžio 11 d. išduotas pirmasis Lietuvoje vokietijos Passivhaus Instituto pasyvaus namo sertifikatas. Sertifikuotas Passivhaus instituto pasyvaus namo planuotojas Mindaugas Dagys atsakingai pirmajam Lietuvoje pasyviam namui statyti pasirinko itin sandarias ir šiltas Velox sienų konstrukcijas, kas leido greitai ir kokybiškai pastatyti itin ekonomišką namą.

Šio socialinių paslaugų pastato sienų konstrukcijoms buvo neatsitiktinai pasirinkta Velox statybinė sistema. Monolitinės sienos itin plonos, bet sykiu ir ypač tvirtos. Jos taip pat ypatingai sandarios, nes monolitinėje sienoje nėra jokių tarpelių ar plyšelių, kas dažniausiai pasitaiko mūrinėse konstrukcijose. Sienų sandarumui nebuvo naudojamos jokios papildomos sandarinimo priemonės.

Turėdami neįkainojamos praktikos dabar galime kiekvienam, norinčiam pasistatyti pasyvaus namo standartą atitinkantį būstą, lengvai ir greitai padėti įgyvendinti savo svajonę.

Taip pat pabrėžiame, kad PASYVUS NAMAS NĖRA tiek BRANGESNIS už įprastinį Velox namą, kad negalėtų kiekvienas besiruošiantis statytis apie jį svarstyti.

Naudokitės Velox skaičiuokle, kurioje nuo šiol galite įsivertinti ir pasyvaus namo standartus atitinkančių sienų kainas.

 

foam 10

3-ios kartos sandaraus šiltinimo technologijos

Visos įprastinės šiltinimo medžiagos ir sistemos nebetenkina pagrindinio ypatingai taupaus namo reikalavimo - sandarumo. Todėl sužinokite:

Kaip efektyviai apšiltinti namus
Kaip nebrangiai ir paprastai apšiltinti būstą.

Kaip sumažinti išlaidas šildymui
Naujų ir esamų pastatų konstrukcijų apšiltinimas poliuretano putomis.